Як поступити до нас: 

 

Зареєструвавшись у електронній системі вступу та обравши ВНЗ НТУУ "КПІ", обираємо:

 

  1. Галузь знань - механічна інженерія (№13).
  2. Матеріалознавство (№132).
  3. Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання (спеціалізація, яка відповідає кафедрі).

 

Вступ на бакалаврат за напрямом підготовки (спеціальністю) "Матеріалознавство" з подальшою спеціалізацією (освітньою програмою) "Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання" проводиться  згідно Правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2017 році.

 

Згідно Правил, для участі в конкурсі за напрямом "Матеріалознавство" (спеціалізація " Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання") у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти вступника повинні бути такі предмети і бали:

 

1. Українська мова та література (вага предмета сертифікату ЗНО – 0.2, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100).

2. Математика (профільний предмет, вага предмета сертифікату ЗНО – 0.5, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100 за умови, що один з профільних предметів - фізика або іноземна мова не нижче 125).

3. Фізика (профільний предмет, вага предмета сертифікату ЗНО – 0.2, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100 за умови, що математика не нижче 125).

 

АБО

 

3. Іноземна мова (профільний предмет, вага предмета сертифікату ЗНО – 0.2, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100 за умови, що математика не нижче 125).

Вага атестату про повну загальну освіту складає 0.05.

Вага балу за особливі успіхи0.05.

Вступ на денну форму навчання у 2017 р. для абсолютної більшості абітурієнтів буде проводитись виключно за електронним поданням документів, тому необхідно звернути особливу увагу на процедуру подання документів та етапи вступної кампанії в НТУУ "КПІ".

 

Зокрема:

  • Початок прийому заяв та документів – 12 липня, закінчення – 26 липня 2016 р.
  • Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення  не пізніше 12:00, 01 серпня.
  • Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення - не пізніше 12:00, 05 серпня.
  • Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 10 серпня.
  • Терміни зарахування вступників:

- за державним замовленням – не пізніше 12:00, 07 серпня;

- за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 18 серпня.

 

У 2017 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. 

Будь-які додаткові відомості, відповіді на запитання можна отримати, скориставшись контактами кафедри.

 

 

Детальна інформація про умови вступу до НТУУ "КПІ", роботу Приймальної комісії, електронний вступ та ін. розміщена на веб-сайті приймальної комісії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"


 

TOP