Аспіранти КФМ І. Владимирський та А. Бурмак проходили наукове стажування на заводі Акішіма в місті Токіо (Японія)

З 8 по 14 липня 2012 року аспіранти кафедри фізики металів НТУУ "КПІ" Ігор Владимирський та Андрій Бурмак проходили наукове стажування у навчально-науковому центрі корпорації РИГАКУ на заводі Акішіма в місті Токіо (Японія). Програма стажування була присвячена оволодінню практичними навичками роботи на рентгенівському дифрактометрі Ultima IV. Саме такий рентгенівський дифрактометр представлений в «Навчально-науковому центрі рентгеноструктурного аналізу НТУУ "КПІ" – РИГАКУ», для роботи в якому Андрій і Ігор делеговані кафедрою фізики металів з вересня 2012 року.

Під час стажування в Токіо Ігор та Андрій вивчали базові методи рентгенівської дифракції, проводили якісний та кількісний аналіз отриманих даних, проводили дослідження тонких плівок методом малокутового розсіяння рентгенівських променів, займалися вивченням напруженого стану матеріалів, вивчали інші методики. За результатами навчання аспіранти кафедри отримали відповідні сертифікати і зробили доповіді на наукових семінарах кафедри фізики металів.

Біля дифрактометру ULTIMA IV Rigaku   Вручення сертифікату про проходження стажування