З 12 березня 2017 р. по 14 квітня 2017 р. студенти кафедри фізики металів КПІ ім. Ігоря Сікорського Анастасія Фаловська, Аліна Черниш і Марк Шаміс проходили наукове стажування на кафедрі експериментальної фізики Університету м. Аугсбург (Німеччина) під керівництвом проф. Манфреда Альбрехта (Prof. Dr. Manfred Albrecht) у рамках програми ім. Леонарда Ейлера Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Керівником програми від КПІ ім. Ігоря Сікорського є проф. Макогон Ю.М.

Професор кафедри фізики металів Ю.М. Макогон, проф. М. Альбрехт та проф. Г. Беддіс зі студентами А. Черниш, А. Фаловською та М. Шамісом.

В рамках стажування були проведені дослідження формування фазового складу та магнітних властивостей тонких плівок на основі FePd. Дослідження виконані за допомогою надсучасних методів фізичного матеріалознавства – рентгеноструктурного фазового аналізу, SQUID магнітометрії та магнітометрії на основі магнітно-оптичного ефекту Керра, атомно-силової мікроскопії та Резерфордівського оберненого розсіювання.

Студенти під час проведення експериментальних досліджень

Студенти висловлюють щиру подяку кафедрі фізики металів КПІ ім. Ігоря Сікорського та особисто професору Ю.М. Макогону за неоціненний досвід.