ВІЗИТ ФІЗИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ м.АУГСБУРГ

З 28 серпня до 1 вересня 2017 року Інженерно-фізичний факультет та кафедру фізики металів відвідала делегація університету м. Аугсбург (Німеччина) у складі проф. Манфреда Альбрехта та випускниці ІФФ
д-ра Наталії Сафонової.

Метою візиту були зустрічі із вченими, з якими протягом багатьох років проф. М. Альбрехт веде проекти магістерської підготовки за програмою Леонарда Ейлера Німецької служби академічних обмінів (DAAD), започатковані спільно з Ю.М. Макогоном.

З боку КПІ та Інженерно-фізичного факультету в зустрічах з проф. М. Альбрехтом взяли участь перший проректор акад. Ю.І. Якименко, декан Інженерно-фізичного факультету проф. П.І. Лобода, науковий керівник кафедри фізики металів проф. С.І. Сидоренко, в.о.завідувача кафедри доц. Є.В. Іващенко, вчені (проф. Ю.М. Макогон, к.т.н. І.А. Владимирський) та аспіранти.

Під час візиту проф. М. Альбрехт презентував наукові розробки університету м. Аугсбург в області нанотехнологій, був ознайомлений з науковими розробками вчених-матеріалознавців ІФФ, відвідав ряд лабораторій Інженерно-фізичного факультету, мав наукові зустрічі з магістрантами та аспірантами ІФФ.