22 березня асистенти кафедри фізики металів Шаповалова Н.А. та к.т.н. Бурмак А.П. відвідали Ярмарок професій на базі Прилуцького професійного ліцею Чернігівської області та представили освітню програму кафедри фізики металів «Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання».

Цей Ярмарок був організований для учнів 9 та 11 класів шкіл та гімназій м. Прилуки, а також 7-ми шкіл Прилуцького району. Загалом Ярмарок відвідало понад 700 школярів. Наші викладачі розповіли старшокласникам про спеціальність «Матеріалознавство», про величезне значення цієї галузі для розвитку суспільства; відповіли на численні запитання щодо особливостей вступної кампанії  2019 року, можливостей одержання подвійного диплому при навчанні у КПІ ім. Ігоря Сікорського та військової підготовки. Обговорювались також вибір пріоритетів при поданні заяв, навчальні дисципліни кафедри фізики металів та комп’ютерні технології, можливості подальшого працевлаштування, особливості стипендіального забезпечення (воно передбачає підвищену стипендію для наших студентів).

Запрошуємо усіх, хто проявив інтерес, обирати освітню програму кафедри фізики металів «Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання» першим пріоритетом, щоб стати висококваліфікованим спеціалістом світового рівня у галузі матеріалознавства!