Наукове стажування в університеті м. Льовен, Бельгія Січень 2015

Кафедра фізики металів у складі інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» є виконавцем міжнародного проекту “Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентнісного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу” MMATENG, що фінансується програмою TEMPUS.

У січні 2015 відбувся перший тренінг за даним проектом, який проходив в університеті м. Льовен (Бельгія) і був спрямований на передачу досвіду європейських університетів у викладанні курсів матеріалознавчого спрямування.

Кафедру фізики металів у складі делегації НТУУ «КПІ» представляв І.А. Владимирський

Команда НТУУ «КПІ» разом з координатором проекту MMATENG

Dr. Peter Arreas